Good Mood Food kohvik

Siin kohtub restorani kvaliteet ja kohviku hubasus. Loome toidukunsti, mis toetab ja tasakaalustab tervist ning maitseb seejuures imeliselt. Meie menüü on mitmekülgne ja austab erinevaid toidueelistusi.

GoodMoodFood logo

Good Mood Food on kohvik Kuressaare südalinnas. Oleme siin laineid löönud juba seitse suve. Siinsed toiduelamused on ikka ja jälle nii kohalikke kui suvitajaid kohvikuhoovis kokku toonud. Siin on lahedalt söönuks saanud ka need inimesed, kelle jaoks gluteen või laktoos ei ole menüüs sobilikud. Maitsev saab olla tervislik ning seda on Good Mood Food läbi aastate ja erinevate retseptide lauale toonud.

Nüüd on aga põhjust rõõmustada, sest Good Mood Food avab Amante majas oma uksed aastaringselt. See on suurepärane uudis kõigi jaoks, kes armastavad kvaliteetset toitu, mis tõepoolest teeb tuju heaks! Pakume restorani kvaliteeti ja kohviku hubasust. Valime maitsed, mis oma värskuses üllatavad meeli ja iga suutäiega aitavad ehitada üles Sinu keha tervislikumat ja tasakaalukamat versiooni.

Heida pilk meie maailma

Menüü

Privaat sündmused

Oleme avatud koostöödeks. Rendime ruume välja, pakume toitlustust ja ka korralduslikke tuge, et saaksid ka oma mõtteid meie juures ellu viia. Olgu see siis kontsert, etendus, hommikuvõimlemine, koolitus, sünnipäev või muu tähtpäev. Oleme valmis ka väiksemaid pulmapidusid vastu võtma.

etEstonian