Vabastav hingamine

Date

24 Jan 2024
Aegunud

Time

18:45 - 21:00

Location

Amante Maja

Tere, sõber, oled oodatud!

Kutsun sind osa saama imelisest õhtust, kus ühendame vabastava hingamise maagia ning gongi helid, et luua unikaalne kogemus lõõgastumiseks ja taastumiseks.

🌬️ Vabastav Hingamine 🌬️

Tule koge oma hinge vabastavat jõudu läbi teadliku ja sügava hingamise. Sel õhtul suuname tähelepanu oma hingamisele, lastes kehal vabastada pinged ja avada end uuele energiale. Saame üheskoos luua ruumi, kus saab vabaks lasta kõik need mõtted ja tunded, mis meid argipäevas koormavad. Vabastav hingamine on tee eneseavastamise, sisemise tasakaalu ning ressursside poole. Vabastav hingamine ei ole mingi hookuspookus vaid keha rikastamine ekstra hapnikuga mille käigus vabanevad allasurutud emotsioonid, keha puhastub ja muutub aluselisemaks tänu liigse süsihappegaasi väljahingamisele.

Toetuseks 🔔 Gongi Helid 🔔

Lisaks avastame gongi maagiat. Gongi sügav heli loob atmosfääri, mis aitab koos hingamisega vabastada kehas olevaid pingeid ning viia meid tavaseisundist olulistelt sügavamasse lõdvestumisse. Tekkinud seisundis on võimalik ringi rännata iseenese mälestustes ja kehasse talletunud teadmistes. Kehateadvus on väga tark ja teab palju enamat kui meie meel seletada oskab.

Tule, võta endale aeg, et sukelduda sügavale iseendasse ja lasta lahti pingetest. Loo ruumi endasse meelerahu tundvale energia voolule ja ühendu enda sisemise tarkusega.

Ootan Sind!

📍 Koht: Amante Maja

The event is finished.

Läbiviija

Kati
Kati
Phone
Mäekallas
Email
maekallas.kati@gmail.com
en_USEnglish