Good Mood Food cafe

Good Mood Food kohvik on koht, kus meile meeldib toiduga mängida ja seda eriti tervislikus võtmes. Loome toidukunsti, mis toetab ja tasakaalustab tervist ning maitseb seejuures imeliselt. Meie menüü on mitmekülgne ja austab erinevaid toidueelistusi.

Avatud

Monday: 09:00 – 21:00
Tuesday: 09:00 – 21:00
Wednesday: 09:00 – 21:00
Thursday: 09:00 – 21:00
Friday: 09:00 – 21:00
Saturday: 09:00 – 21:00
Sunday: 09:00 – 20:00

Teadlikud toiduvalikud on Good Mood Food kohviku kokkade käe all loodud maitsvateks roogadeks.

COME AND EXPERIENCE this taste paradise in the wonderful and cozy Amante House.

Good Mood Food kohvik

Tervislike toidu koostisainetega mängimise idee on läbi aastate meid saatnud ja sel teekonnal oleme mängeldes arenenud koos oma armsate külastajatega. Good Mood Food kohvik on koht, kus me usume, et toit on enamat kui keha kütus – toit peab looma ka emotsionaalset rahulolu ja tasakaalu. Pakume võimaluste piires ökotoitu, tervislikumaid magustajaid ja vähem gluteeni ja piimatooteid.

Esimesed 7 aastat toimetasime vaid taimse, muna ja kala baasil. Nüüd aastaringse kohvikuna oleme lisanud menüüsse ökoliha, et pere saaks ka isa kohvikusse kaasa võtta.

GoodMoodFood logo

Good Mood Food kohviku koogivalik

All our cakes are gluten and lactose-free, with options for vegan and raw cakes as well. In our entire kitchen, including our cakes, we use only coconut sugar, which has the lowest glycemic index among sweeteners.

Good Mood Food kohvik

Gluten free

Good Mood Food kohvik

Lactose free

Vegan

Good Mood Food kohvik

Raw Cakes

Visuaalne pilk Good Mood Food kohviku maailma

Private Events

Amante is designed as a retreat nest, a haven for soul-nourishing practices, intimate concerts, and delightful parties. If you wish to organize something with us or join our events, feel free to reach out. In collaboration with Good Mood Food café, we can host your party, birthday celebration, wedding, or welcome your clients for an extended weekend. We can also create a pleasant company day for your colleagues or facilitate a delightful group therapy session together.

Contact us, and let's brainstorm together!

en_USEnglish