Good Mood Food kohvik

Good Mood Food kohvik on koht, kus meile meeldib toiduga mängida ja seda eriti tervislikus võtmes. Loome toidukunsti, mis toetab ja tasakaalustab tervist ning maitseb seejuures imeliselt. Meie menüü on mitmekülgne ja austab erinevaid toidueelistusi.

Avatud

Esmaspäev: 09:00 – 21:00
Teisipäev: 09:00 – 21:00
Kolmapäev: 09:00 – 21:00
Neljapäev: 09:00 – 21:00
Reede: 09:00 – 21:00
Laupäev: 09:00 – 21:00
Pühapäev: 09:00 – 20:00

Teadlikud toiduvalikud on Good Mood Food kohviku kokkade käe all loodud maitsvateks roogadeks.

TULE JA KOGE seda maitsete paradiisi imelises ja hubases Amante majas.

Good Mood Food kohvik

Tervislike toidu koostisainetega mängimise idee on läbi aastate meid saatnud ja sel teekonnal oleme mängeldes arenenud koos oma armsate külastajatega. Good Mood Food kohvik on koht, kus me usume, et toit on enamat kui keha kütus – toit peab looma ka emotsionaalset rahulolu ja tasakaalu. Pakume võimaluste piires ökotoitu, tervislikumaid magustajaid ja vähem gluteeni ja piimatooteid.

Esimesed 7 aastat toimetasime vaid taimse, muna ja kala baasil. Nüüd aastaringse kohvikuna oleme lisanud menüüsse ökoliha, et pere saaks ka isa kohvikusse kaasa võtta.

GoodMoodFood logo

Good Mood Food kohviku koogivalik

Koogivalik on kõik gluteeni ja laktoosivaba, leidub ka vegan ja toortorte. Kogu köögis ja nii ka kookides kasutame vaid palmisuhkrut, mis on madalaima glükeemilise indeksiga magustaja.

Good Mood Food kohvik

Gluteenivaba

Good Mood Food kohvik

Laktoosivaba

Vegan

Good Mood Food kohvik

Toorkoogid

Visuaalne pilk Good Mood Food kohviku maailma

Privaatsündmused

Amante on loodud retriidipesaks, hinge kosutavate praktikate, armsate kontsertite ja toredate pidude jaoks. Kui soovid midagi korraldada meie juures või meiega koos, siis võta julgelt ühendust. Koostöös Good Mood Food kohvikuga korraldame sulle peo, sünnipäeva, pulma või võtame ühiselt vastu sinu kliente pikal nädalavahetusel. Sisustame sinu kolleegidele toreda firmapäeva või mõnusa grupiteraapia.

Võta meiega ühendust ja mõtleme koos!

etEesti