Majutus

Amante maja ärklikorruselt leiad 5 toredat külalistetuba, mis on kõik omanäolised. Armastame ausaid ja vanu materjale, antiikset viimistlust ja hubasust. Just kõike seda võid sa meie tubadest leida. Ühes tubadest on võimalik nautida ka vannimõnusid ja löögastuda täielikult iseendasse. Kogu majas on ventilatsioon, mis tagab värske ja kvaliteetse õhu ja hea une meie pehmetes voodites kvaliteetse pesu vahel.

Teise korruse fuajees, alumise korruse kohvikus või avaral õuealal saab end raamatuga välja lülitada. Linnusepark ja meri on 1 minuti jalutuskäigu kaugusel.

Kõrvalmajades peidab end veel armas rõduga külaliskorter kuhu saab maanduda suurema perega ja kahesed katusekambrid, mis loodi kunagi Kingissepa linna üheks esimeseks hotelliks. Viimased on veidi askeetlikuma olekuga, kuid sellele vaatamata suurepäraste voodite ja mõnusa kerge sisustusega.

Tule ja võta aega olemiseks!

Kõik toad on oma näo ja teoga, ühendavaks jooneks mugavad ja mõnusad voodid ning head atmosfääri loovad elemendid sisustuses.
Amante on majutus Kuressaares, kus saab rahulikult puhata ja mõnuleda.

Kui soovid parimat pakkumist võta meiega otse ühendust!
Kontakt: info@amante.ee +3725097878

Lähedal asuvad kohad​

300m Kuressaare Lossipark
600m Kuressaare Keskväljak
700m Kuressaare Rand

GoodMoodFood logo

Good Mood Food kohvik

Amante maja esimesel korrusel asuv kohvik, kust saab keha toetust söögi ja joogiga.

Külalismajutus

Amante majaga sama hoovi peal asuvad külaliskorterid

Suviste külalistemaja

Suviste külalistemajas asub kuus privaatset tuba, kus on mõnus peatuda üksi või kahekesi. Tubade kujundamisel on kasutatud valgeid ja pastelseid toone. Lisaks on tubades veekeetja, kirjutuslaud ja voodipesu. Privaatses vannitoas on dušš.

Korter sõpradele

Avar ja privaatne kahekorruseline külaliskorter, mis sobib hästi puhkuseks peredele või sõpruskondadele. Korteris on kaks suurt magamistuba ja mugavad king size voodid. Olemas on kööginurk, kus saab süüa valmistada. Külaliskorteril on ka rõdu. Selles klassikaliselt sisustatud külaliskorteris on stiilne mööbel ning magamistoas on kaldus laed. Samuti on olemas lameekraaniga televiisor koospartemendil on ka rõdu. Täielikult sisustatud kööginurgas on külmkapp ning privaatses vannitoas on dušš ja tasuta tualetitarbed. Vaade avaneb aeda.

Ümbritsetuna kaunist loodusest ja ahvatlevatest turismiatraktsioonidest teeme sinu jaoks mugavaks külastada kõiki ilusaid paiku. Aitame sind nõua ja jõuga, et lihtsustada liikumist lähedalasuvatesse paikadesse.

Naudi Saaremaa võlu

Me aitame Sul kogeda Saaremaa elu selle täies mahlas. Kogeda selle võrratud loodust, kogeda atmosfääri siinse rahvaga ja võid kindel olla, et jalutad koju mälestuste ja imeliste hetkedega.

etEesti