Majutus

Kui otsid kohta, kus Saaremaal Kuressaares peatuda, siis Amante maja pakub selleks ideaalset võimalust. Meie majutuses on 5 külalistuba, mis oma soojuses ja elegantsues pakuvad võimalust meie juures pikemalt peatuda. Lisaks asuvad sama hoovi peal veel kaks külalistemaja – Suviste Guesthouse ja Apartment for Friends.

Tule ja võta aega olemiseks!

Kõik toad on oma näo ja teoga, ühendavaks jooneks mugavad ja mõnusad voodid ning head atmosfääri loovad elemendid sisustuses.
Amante on majutus Kuressaares, kus saab rahulikult puhata ja mõnuleda.

Lähedal asuvad kohad​

300m Kuressaare Lossipark
600m Kuressaare Keskväljak
700m Kuressaare Rand

GoodMoodFood logo

Good Mood Food kohvik

Amante maja esimesel korrusel asuv kohvik, kust saab keha toetust söögi ja joogiga.

Külalismajutus

Amante majaga sama hoovi peal asuvad külaliskorterid

Suviste Guesthouse

Suviste külalistemajas asub kuus privaatset tuba, kus on mõnus peatuda üksi või kahekesi. Tubade kujundamisel on kasutatud valgeid ja pastelseid toone. Lisaks on tubades veekeetja, kirjutuslaud ja voodipesu. Privaatses vannitoas on dušš.

Apartment for Friends​

Avar ja privaatne kahekorruseline külaliskorter, mis sobib hästi puhkuseks peredele või sõpruskondadele. Korteris on kaks suurt magamistuba ja mugavad king size voodid. Olemas on kööginurk, kus saab süüa valmistada. Külaliskorteril on ka rõdu. Selles klassikaliselt sisustatud külaliskorteris on stiilne mööbel ning magamistoas on kaldus laed. Samuti on olemas lameekraaniga televiisor koospartemendil on ka rõdu. Täielikult sisustatud kööginurgas on külmkapp ning privaatses vannitoas on dušš ja tasuta tualetitarbed. Vaade avaneb aeda.

Ümbritsetuna kaunist loodusest ja ahvatlevatest turismiatraktsioonidest teeme sinu jaoks mugavaks külastada kõiki ilusaid paiku. Aitame sind nõua ja jõuga, et lihtsustada liikumist lähedalasuvatesse paikadesse.

Naudi Saaremaa võlu

Me aitame Sul kogeda Saaremaa elu selle täies mahlas. Kogeda selle võrratud loodust, kogeda atmosfääri siinse rahvaga ja võid kindel olla, et jalutad koju mälestuste ja imeliste hetkedega.

etEstonian