Kohviku avamine

Date

21 juuni 2023
Aegunud

Time

12:00 - 22:00

Location

Location Name
Armsad sõbrad!
 
Good Mood Food kohvik avab sel kolmapäeval uksed Amante Majas aadressil Tolli 4. Meil on suur rõõm, et kuus aastat suvekohvikuna toimimist on kasvanud mitu head sammu edasi ja ootame teid kõiki nüüd aastaringselt meile külla.
 
Avame kohviku uksed suvisel pööripäeval ja ootame teid meie suveterassile osa saama avakontserdist, kus loovad mõnusa meeleolu Saaremaa muusikud Leana Vapper, Kerman Keerd ja Carlos Liiv.
 
Kohviku avamine 12:00
Kontserdi algus 19:00
Kontsert on tasuta. Baar ja köök avatud 22-ni.

Carlos, Leana ja Kerman on kolm vana sõpra, kõik Saaremaal üles kasvanud. Mõned aastad tagasi, kui maailm oli veel teistsugune, mängisid nad tihti koos igasugustel erinevatel puhkudel nii siin kui sealpoor suurt väina. Koos mängimine oli paras seiklus, mis tõi endaga kaasa palju nalja, naeru aga ka avastusretki sisemaailmadesse ja sellega kaasnevaid kasvamisi.
Vahepeal on palju juhtunud – nii sise- kui välismaailmad on läbi teinud reisimisi, koolis käimisi ja igasugu muid värvikaid elumuutusi. Nüüd kus Amante Maja oma uksed avab, on see suurepäraseks juhuseks, et need kolm uuesti üle aastate laval kokku saaksid. Carlos, Leana ja Kerman võtavad kaasa oma kirjutatud lood ja oma lemmikuid teiste sulest. Aga millised täpselt, nagu ikka, selgub kohapeal.
 
Leana Vapper – laul
Kerman Keerd – klaver, löökpillid
Carlos Liiv – laul, kitarr
 
Peatse kohtumiseni!

The event is finished.

etEesti